Forum Oitze4ever
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Forum Oitze4ever


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Ofer Servicii – Aer Conditionat
Atentieeeeeeee!!!!! EmptyVin Iul 01, 2011 10:39 am Scris de vladstoica

» BXL - The Party Club
Atentieeeeeeee!!!!! EmptyLun Mai 09, 2011 8:13 pm Scris de vladstoica

» Muzica evenimente
Atentieeeeeeee!!!!! EmptyVin Apr 22, 2011 8:44 am Scris de vladstoica

» Fazan reloaded !
Atentieeeeeeee!!!!! EmptyMar Sept 15, 2009 1:27 am Scris de uco

» Conferinte
Atentieeeeeeee!!!!! EmptyJoi Dec 18, 2008 10:13 pm Scris de Adelina

» Calendar Aniversar
Atentieeeeeeee!!!!! EmptyVin Noi 28, 2008 9:29 pm Scris de osy91

» De unde ne vine numele de "oitze"....
Atentieeeeeeee!!!!! EmptyVin Noi 28, 2008 9:26 pm Scris de osy91

» Poezii..Versuri..
Atentieeeeeeee!!!!! EmptyMar Noi 11, 2008 7:45 pm Scris de Adelina

» Versete...
Atentieeeeeeee!!!!! EmptyVin Sept 26, 2008 2:29 pm Scris de georgenika

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 Atentieeeeeeee!!!!!

In jos 
+3
David
Jenny
Lulia
7 participan?i
AutorMesaj
Lulia

Lulia


Numarul mesajelor : 214
Varsta : 29
Localizare : Galati
Data de inscriere : 15/07/2008

Atentieeeeeeee!!!!! Empty
MesajSubiect: Atentieeeeeeee!!!!!   Atentieeeeeeee!!!!! EmptyVin Iul 18, 2008 11:05 am

Anuntz pentru grupa numarul 6:

Sa nu cumva sa uitati sa va rugati la ora 21 Neutral ca daca nu... bataitza Razz
Big Hug Big Hug kiss kiss love love
Sus In jos
http://yuly-yubita.hi5.com
Jenny
Moderator
Moderator
Jenny


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 15/07/2008

Atentieeeeeeee!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Atentieeeeeeee!!!!!   Atentieeeeeeee!!!!! EmptyVin Iul 18, 2008 11:16 am

chiar....mersi ca miai amintit:D

>:D<

sa nu uitati...cat de ocupati ati fi tot va rog sa o facem...

lulia...dar...cat sa tina???:-s
Sus In jos
Lulia

Lulia


Numarul mesajelor : 214
Varsta : 29
Localizare : Galati
Data de inscriere : 15/07/2008

Atentieeeeeeee!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Atentieeeeeeee!!!!!   Atentieeeeeeee!!!!! EmptyVin Iul 18, 2008 11:19 am

eu zic ca nu conteaza cat... si un minut daca dureaza tot ii bine.. da sa nu fie ca o poezie invatata pe de rost.. adica... cum sa zic.. trebuie sa pui suflet in fiecare rugaciune.. Smile
Big Hug macar atat putem si noi sa facem Smile love:X:X:X:X kisskiss
Sus In jos
http://yuly-yubita.hi5.com
Jenny
Moderator
Moderator
Jenny


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 15/07/2008

Atentieeeeeeee!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Atentieeeeeeee!!!!!   Atentieeeeeeee!!!!! EmptyVin Iul 18, 2008 11:20 am

normal... Wink) dar nici din obligatie zic eu ca nu e corect sa o facem.... Neutral

sa fie din proprie initiativa si sa fie cu dor... love

Big HugBig HugBig Hug kisskisskisskiss
love:X:X:X
Sus In jos
David
oaie Merinos
oaie Merinos
David


Numarul mesajelor : 134
Varsta : 28
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 15/07/2008

Atentieeeeeeee!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Atentieeeeeeee!!!!!   Atentieeeeeeee!!!!! EmptyVin Aug 22, 2008 6:43 pm

eu nu ma rog la o ora fixa... eu ma rog atunci cand ma culc :D:D:D
Sus In jos
Jenny
Moderator
Moderator
Jenny


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 15/07/2008

Atentieeeeeeee!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Atentieeeeeeee!!!!!   Atentieeeeeeee!!!!! EmptyLun Aug 25, 2008 2:24 pm

nu e de ajuns David.... trebuie si dimineata si la masa si seara si de fiecare data cand simti tu.... Smile
Sus In jos
Bogdan

Bogdan


Numarul mesajelor : 189
Localizare : eternul si divinul orash ciorap Cluj
Data de inscriere : 15/07/2008

Atentieeeeeeee!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Atentieeeeeeee!!!!!   Atentieeeeeeee!!!!! EmptyLun Aug 25, 2008 3:09 pm

jenny a scris:
nu e de ajuns David.... trebuie si dimineata si la masa si seara si de fiecare data cand simti tu.... Smile
laugh si zi ca tu te rogi de cate ori ai mentzionat laugh k nu te cred [-x
Sus In jos
http://bogdan-pop.blogspot.com
David
oaie Merinos
oaie Merinos
David


Numarul mesajelor : 134
Varsta : 28
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 15/07/2008

Atentieeeeeeee!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Atentieeeeeeee!!!!!   Atentieeeeeeee!!!!! EmptyLun Aug 25, 2008 5:56 pm

da nu ma rog numa cand ma culc... Smile)
Sus In jos
Adelina
oaie Tigaie
oaie Tigaie
Adelina


Numarul mesajelor : 139
Varsta : 30
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/07/2008

Atentieeeeeeee!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Atentieeeeeeee!!!!!   Atentieeeeeeee!!!!! EmptyLun Aug 25, 2008 7:06 pm

Cand ne rugam, pentru ce ne rugam? Ar fi interesant sa scriem aici probleme fiecaruia Very Happy
Eu si prietena mea aveam nevoie azi de 10 000 sa ne putem lua o pizza Very Happy Ne-am rugat cu adevarat si ca norocul a gasit la ea in buzunar exact 10 000 Very Happy Bine, o fi si coincidenta, dar Ii multumimi Lui pentru "coincidenta" Very Happy
Sus In jos
Jenny
Moderator
Moderator
Jenny


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 15/07/2008

Atentieeeeeeee!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Atentieeeeeeee!!!!!   Atentieeeeeeee!!!!! EmptyMar Aug 26, 2008 12:52 pm

laugh tare ...eu ma rog sa ajung mai repede acasa... ca mam plictisit Sad
Sus In jos
David
oaie Merinos
oaie Merinos
David


Numarul mesajelor : 134
Varsta : 28
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 15/07/2008

Atentieeeeeeee!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Atentieeeeeeee!!!!!   Atentieeeeeeee!!!!! EmptyMar Aug 26, 2008 2:18 pm

laugh laugh laugh ) trebea sa vii cu mama acasa laugh laugh laugh laugh ))
Sus In jos
Jenny
Moderator
Moderator
Jenny


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 15/07/2008

Atentieeeeeeee!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Atentieeeeeeee!!!!!   Atentieeeeeeee!!!!! EmptyMar Aug 26, 2008 2:19 pm

nu rade ca nu e de ras Razz

ma revansez eu :D:D
Sus In jos
Gabby_Ss
Admin
Admin
Gabby_Ss


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 36
Localizare : Comanesti- Bacau :X:>
Data de inscriere : 17/07/2008

Atentieeeeeeee!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Atentieeeeeeee!!!!!   Atentieeeeeeee!!!!! EmptyMar Aug 26, 2008 8:57 pm

Jenny a scris:
nu rade ca nu e de ras Razz

ma revansez eu :D:D
adik cv d genu..ti-o platesc eu davide laugh laugh laugh
Sus In jos
http://www.flickr.com/photos/gabbystroe/
Cyprian
oaie Turcana
oaie Turcana
Cyprian


Numarul mesajelor : 71
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 19/07/2008

Atentieeeeeeee!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Atentieeeeeeee!!!!!   Atentieeeeeeee!!!!! EmptyMar Aug 26, 2008 9:24 pm

Adelina a scris:

Eu si prietena mea aveam nevoie azi de 10 000 sa ne putem lua o pizza Very Happy Ne-am rugat cu adevarat si ca norocul a gasit la ea in buzunar exact 10 000 Very Happy Bine, o fi si coincidenta, dar Ii multumimi Lui pentru "coincidenta" Very Happy

Hai sa nu amestecam norocul cu Dumnezeu...
Very Happy ...nu de alta, dar eu auzisem ca norocul e de la diavol :-".Ori te rogi Lui Dumnezeu si recunosti ca El te-a ajutat ori zici ca ai avut noroc si asa a fost sa fie Smile ...
Sus In jos
Jenny
Moderator
Moderator
Jenny


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 15/07/2008

Atentieeeeeeee!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Atentieeeeeeee!!!!!   Atentieeeeeeee!!!!! EmptyMier Aug 27, 2008 11:02 am

Cyprian a scris:
Adelina a scris:

Eu si prietena mea aveam nevoie azi de 10 000 sa ne putem lua o pizza Very Happy Ne-am rugat cu adevarat si ca norocul a gasit la ea in buzunar exact 10 000 Very Happy Bine, o fi si coincidenta, dar Ii multumimi Lui pentru "coincidenta" Very Happy

Hai sa nu amestecam norocul cu Dumnezeu...
Very Happy ...nu de alta, dar eu auzisem ca norocul e de la diavol :-".Ori te rogi Lui Dumnezeu si recunosti ca El te-a ajutat ori zici ca ai avut noroc si asa a fost sa fie Smile ...


hehe...aici ai dreptate... Wink) :D:D oricum ... si eu cand mai gaseam bani pe jos... Smile) tot noroc era... Razz si ghinionul altuia... Neutral
Sus In jos
Gabby_Ss
Admin
Admin
Gabby_Ss


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 36
Localizare : Comanesti- Bacau :X:>
Data de inscriere : 17/07/2008

Atentieeeeeeee!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Atentieeeeeeee!!!!!   Atentieeeeeeee!!!!! EmptyMier Aug 27, 2008 11:39 am

Jenny a scris:
Cyprian a scris:
Adelina a scris:

Eu si prietena mea aveam nevoie azi de 10 000 sa ne putem lua o pizza Very Happy Ne-am rugat cu adevarat si ca norocul a gasit la ea in buzunar exact 10 000 Very Happy Bine, o fi si coincidenta, dar Ii multumimi Lui pentru "coincidenta" Very Happy

Hai sa nu amestecam norocul cu Dumnezeu...
Very Happy ...nu de alta, dar eu auzisem ca norocul e de la diavol :-".Ori te rogi Lui Dumnezeu si recunosti ca El te-a ajutat ori zici ca ai avut noroc si asa a fost sa fie Smile ...


hehe...aici ai dreptate... Wink) :D:D oricum ... si eu cand mai gaseam bani pe jos... Smile) tot noroc era... Razz si ghinionul altuia... Neutral

aici nu va dau dreptate la nici unu...

actualul proprietar al firmei Clark,este un tailandez,ramas singur si sarac de cand era copil,fiind separat de parintii lui de conditiile vremii,iar cand la un moment dat nu mai putea rabda de foame a zis "Doamne dak TU imi dai acum sa mananc,promit k o sa dau jumate din ce o sa castig in viata mea la saraci" si dupa rugaciunea asta ,a obs langa banca p cre statea o paine...ca era acolo mai dv si nu o vazuse ,k a aparut atunci nu stie.in orice caz,acum e unul din cei mai bogati oameni ai lumii si inca se tine de promisiune..
Sus In jos
http://www.flickr.com/photos/gabbystroe/
Lulia

Lulia


Numarul mesajelor : 214
Varsta : 29
Localizare : Galati
Data de inscriere : 15/07/2008

Atentieeeeeeee!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Atentieeeeeeee!!!!!   Atentieeeeeeee!!!!! EmptyMier Aug 27, 2008 5:56 pm

sora mea m-a invatat ceva: norocul ala care ti se arata tie, e defapt Binecuvantare de la Dumnezeu.. deci, adelina, cand mai gasesti 10 mii in buzunar, sa te gandesti ca a fost o binecuvantare de la El... Very Happy
Sus In jos
http://yuly-yubita.hi5.com
Cyprian
oaie Turcana
oaie Turcana
Cyprian


Numarul mesajelor : 71
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 19/07/2008

Atentieeeeeeee!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Atentieeeeeeee!!!!!   Atentieeeeeeee!!!!! EmptyMier Aug 27, 2008 7:38 pm

Gabby_Ss a scris:

aici nu va dau dreptate la nici unu...

actualul proprietar al firmei Clark,este un tailandez,ramas singur si sarac de cand era copil,fiind separat de parintii lui de conditiile vremii,iar cand la un moment dat nu mai putea rabda de foame a zis "Doamne dak TU imi dai acum sa mananc,promit k o sa dau jumate din ce o sa castig in viata mea la saraci" si dupa rugaciunea asta ,a obs langa banca p cre statea o paine...ca era acolo mai dv si nu o vazuse ,k a aparut atunci nu stie.in orice caz,acum e unul din cei mai bogati oameni ai lumii si inca se tine de promisiune..

Pai tocmai mi-ai dat dreptate Gaby laugh .El so rugat si Dumnezeu i-a dat...Frumoasa completarea ta, dar nu inteleg de ce sa nu imi dai dreptate cand tocmai la acelasi lucru m-am referit si eu Wink .
Aaa...frumoasa comparatie Lulia Smile .Norocul este de fapt binecuvantarea Lui Dumnezeu.Doar ca trebuie sa constientizam asta deoarece multi inteleg prin noroc alceva...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Atentieeeeeeee!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Atentieeeeeeee!!!!!   Atentieeeeeeee!!!!! Empty

Sus In jos
 
Atentieeeeeeee!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Oitze4ever :: Grupurile Poiana Sarata 2008 :: Grupa 6-
Mergi direct la: